Misyon, Vizyon, Değerler

MİSYON

Bir şirketin birincil politikası kaliteli ürün ve hizmet odaklı projeleri sağlayabilmek olmalıdır. Takiben uygun termin olanağı, inovasyon odaklı çalışmalar ve prestiji hedef alan stratejiler sağlanmalıdır. Faaliyete başladığımızdan bu yana müşteri memnuniyetini sağlamak adına özverili çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürdük. Yeni ürün geliştirme ve ürünün kalitesini azami sonuçlara bağlama hususunda da başarının anahtarı ne varsa ilke edindik. Günbegün kaynaklarımızı güncel kaynak destekleriyle sürdürdük, sürdürmeye de devam edeceğiz.

VİZYON

Sektörde var olduğumuz günden bu yana miras edindiğimiz güvenilirlik ile birlikte müşteri memnuniyetini ilk önceliklerimiz arasında görmekteyiz. Kurumsal kimliğimizden hiç bir zaman ödün vermeden, uzman ekibimiz ile beraber sizlerden gelen talepleri en iyi şekilde karşılamak adına çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Kalite ve istikrar ile hedeflerimize ulaşabilmek için her zaman günümüzün en ileri teknolojilerini kullanmayı tercih etmekteyiz.

DEĞERLER

Çalışanlarımızın doğru ve etik kararlar almasına olanak tanıyan güven ortamı oluşturma hedeflerimiz, işbirliği ve çeşitlilikten güç almaktadır.

Hem müşterilerimizin ihtiyaçlarını birebir karşılayacak şekilde çalışmalar yapmak hem de işimizin ve çalışanlarımızın doğru şekilde gelişimine katkı sunmak adına değişime uyum ilkesi ile teknolojik gelişmeleri ve değişen ihtiyaçları sıkı bir şekilde takip ediyoruz.

Çalışmalarımızın sonuçlarını zirveye taşımak için zamanında karar almaya odaklanarak tüm aktivitelerimizi üstün kalite standartları değerlendiriyoruz.

How can we help you?
Call now, Let's talk.

Factory Address
ERKAN KABLO İMALAT PAZARLAMA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
 
Telefon:
Tel: 0262 433 23 14
Tel 2: 0262 433 23 15
 
Fax:
0262 433 23 07
 
E-Mail:
Bilgi: info@erkankablo.com.tr
İhracat: export@erkankablo.com
İş Başvurusu: ik@erkankablo.com.tr
 
Adres:
Karadenizliler Mah. Başyiğit cad. No:186 Başiskele/KOCAELİ
Just enter the number

Privacy and Terms of Use © 2020 ERKAN KABLO A.Ş.
All rights reserved.