Hakkımızda

Elektrik sektöründe 35 yıllık tecrübesi bulunan Erkan Kablo, kablo piyasasında Kocaeli ilinde hizmet vermektedir. 2010 yılında üretim hacmini genişletmek amacı ile kendi öz kaynakları ile yatırımlara başlamıştır. Yatırımlarını her geçen gün artırarak sektörünün lider firması olma yolunda ilerlemektedir.

2011 yılında Erkan Kablo markası adı altında tesisat kablo üretimi yapmaktadır. Üretim yaptığı tesisat kabloları içerisinde 0,6/1 kV bakır ve alüminyum iletkenli PVC, XLPE ve halojen free izolasyonlu alçak gerilim enerji kabloları bulunmaktadır.

Erkan Kablo Türkiye’de TSE belgesi ile üretimler yaban vizyon sahibi bir kablo üreticisidir. Üretim alanında malzeme ve hammadde temini konusundaki başarısı yanında geniş makine parkı ve bilişim sistemleri bakımından da güçlü bir alt yapıya sahiptir.

Erkan Kablo yıllık 5000 ton bakır işleme kapasitesine sahiptir. Plastik üretim alanında ise bu oran 5500 tona çıkmaktadır. İç piyasaya olduğu kadar Gürcistan, Türkmenistan, Suudi Arabistan, Katar, Libya, Somali, Gana, Irak ve Filistin gibi 15’ten fazla ülkeye kablo ihracatı bulunmaktadır.

Sektöründe uluslararası standartlarda üretim yapmakta ve sürdürülen yenilik çalışmaları ile daima üstün kalite sunmayı hedeflemektedir.
 

How can we help you?
Call now, Let's talk.

Factory Address
ERKAN KABLO İMALAT PAZARLAMA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
 
Telefon:
Tel: 0262 433 23 14
Tel 2: 0262 433 23 15
 
Fax:
0262 433 23 07
 
E-Mail:
Bilgi: info@erkankablo.com.tr
İhracat: export@erkankablo.com
İş Başvurusu: ik@erkankablo.com.tr
 
Adres:
Karadenizliler Mah. Başyiğit cad. No:186 Başiskele/KOCAELİ
Just enter the number

Privacy and Terms of Use © 2020 ERKAN KABLO A.Ş.
All rights reserved.